DSC00535Ankara çağdaş bir alışveriş merkezini kucaklıyor. 8000 metrekarelik kapalı alanı ile ideal bir alışveriş mekanı olan ODC Center Alışveriş Merkezi, Ankara’nın batı gelişme koridoru olarak tanımlanan Eskişehir yolunun güneyinde Konya Devlet Yolu ile ODTÜ (Ortadoğu Teknik Üniversitesi) arasındaki konut gelişme bölgesinde yer almaktadır.

ODC Center konumu itibariyle yüksek yoğunluklu çevre konut alanlarından yürüme mesafesinde olup, kolay erişilebilir bir noktadadır.

ODC Center Alışveriş Merkezi veya kısaca ODC Center, 4 kat ve 1 teras katından oluşmaktadır.

En alt katta ücretsiz kapalı otopark mevcuttur. Bu katta yer alan oto yıkama ve bakım yeri müşterilere alışverişlerini yaparken araba bakımlarını da yaptırmaları şansını sunmaktadır.

Otopark katının üzerinde yer alan zemin katta bulunan ÇAĞDAŞ MARKET gıdadan, mutfak eşyasına ve giyime kadar çok geniş bir yelpazede ürün sunmaktadır.

Binanın ikinci ana girişinin bulunduğu mağazalar katında ; bijüteri ve iç giyim mağazaları ile eczane bulunmaktadır. Ayrıca bu katta; bay, bayan kuaför salonu, güzellik salonu, kuru temizleme, Kuruyemiş ve Tekel mağazası, Ganyan Bayii, İddaa Bayii, Sayısal Loto ve Fatura ödeme merkezi (AGT) hizmetleri de verilmektedir.

Cafe restoran olarak hizmet veren yiyecek içecek alanı ise hoş park manzarası ile gözlere, lezzetli yemekleri ile mideye hitap etmektedir.

Ve nihayet teras katında, son derece modern eğitim sağlayan Model Dersane hizmetinizde.